Allegro lodówka turystyczna

Małe chłodziarki kempingowe to idealne rozwiązania dla ludzi lubiących długie górskie wyprawy.Lodówki turystyczne także świetnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turystyczne allegro Dzięki pierwszorzędnemu systemowi chłodzenia oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich dodatkowo w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka umożliwia chłodzenie do 20 stopni niżej temperatury otoczenia.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania zapewniają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku dostępne są chłodziarki o kubaturze 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Nie przymierzając każde chłodziarki czynne w sprzedaży zaopatrzone zostały w system oparty na płytkach termoprzewodzących, a już sam system schłodzenia polega na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z uzupełniającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.