allegro lodówki turystyczne

Małe chłodziarki kempingowe to idealne wyjście dla osób lubiących długie górskie wyprawy.Chłodziarki turystyczne także świetnie spisują się na wycieczkach, majówkach czy w podróżach.
mini lodówki turytyczne allegro Dzięki pierwszorzędnemu planowi schładzania oraz wbudowanemu transformatorowi można używać ich oraz w samochodzie, podpinając do gniazdka zapalniczki. Przenośna lodówka gwarantuje chłodzenie do 20 stopni poniżej temperatury otoczenia.Chłodziarki z wbudowaną funkcją podgrzewania zaręczają podgrzewanie do 65 stopni Celsjusza. Na rynku przystępne są chłodziarki o kubaturze 15 litrów, 16 litrów, 18 litrów, 24 litrów, 32 litrów oraz największe 45litrowe. Lodówka turystyczna allegro
Bez mała każde chłodziarki otwarte w sprzedaży dostarczone zostały w system oparty na płytkach termoprzewodzących, a sam proces schłodzenia bazuje na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z uzupełniającą cyrkulacją zwiększającą efektywność działania. Waga chłodziarek w zależności od ich pojemności waha się od 5 do prawie 10 kilogramów. Nowe urządzenia posiadają 2letnią gwarancję dystrybutora.