wypożyczalnia samochodów Kraków nowa huta

Wyjeżdżasz na wakacje czy też w podróż służbową do innego miasta lub ewentualnie kraju? Na miejscu chcesz zwiedzić jak najwięcej, wożąc rodzinę lub też współpracowników do sąsiednich miast?

wypożyczalnia Mays Kraków

Kiedyś jedynym dobrym rozwiązaniem byłyby taryfy lub ewentualnie własny przewóz – dzisiaj o dużo poprawniejszą i tańszą opcją są wypożyczalnie aut, które szturmem zdobyły serca amerykanów i powoli przekonują do siebie także europejczyków, w tym również naszych rodaków.
Coraz więcej ofert krajowych wypożyczalni samochodów okazuje, że potrzebujemy samochodów w określonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży firmowych, jakkolwiek też do tych prywatnych, gdy potrzebujemy szybkiego i nieograniczonego przewozu w danym regionie.

Wypożyczalnia aut Kraków

Koszty wynajmu auta
Przejdźmy wobec tego do meritum – jakie są koszty najmu samochodu? To zależy od tego, które auto chcemy wypożyczyć i na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wakacje, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Dlaczego? Ponieważ wynajem tylko na parę dni może być o wiele droższy aniżeli najem na tydzień lub też dwa tygodnie. Ta zasada dotyczy nie tylko turystów, niemniej jednak też przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodów podczas podróży służbowej.
Na cenę ma też wpływ rodzaj samochodu. Bogata w dodatki limuzyna będzie o wiele droższa aniżeli zwykłe rodzinne auto (które też nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, jaki coraz częściej jest w domyślnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednakże faktu, że wypożyczalni aut jest tak dużo, że musiało to odbić się na opłatach – niższych opłatach dla Kontrahentów.